CMU1511E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CMU1511E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CMU1511E |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | POT 150 OHM 2W CARBON LINEAR |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | CMU1511E | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | POT 150 OHM 2W CARBON LINEAR | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4870 pcs | Datový list | Potentiometers |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Tolerance | ±10% |
| styl koncovky | Solder Lug | teplotní koeficient | - |
| Kužel | Linear | Velikost - Tělo | Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm) |
| Série | CMU | Otáčení | 312° |
| odporového materiálu | Carbon | Odpor (Ohm) | 150 |
| Příkon (W) | 2W | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | OHCMU1511E OHCMU1511E-ND |
Počet závitů | 1 |
| Počet gangů | 1 | Typ montáže | Panel Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Detailní popis | 150 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug |
| Pouzdro závitu | 3/8-32 | Postaven v přepínači | None |
| Typ úpravy | User Defined | Pohon Type | Round |
| Pohon Délka | 0.875" (22.23mm) | Pohon Průměr | 0.250" (6.35mm) |