D12K9K0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit D12K9K0E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | D12K9K0E |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RESISTOR POWER ADJ 9K OHM 12W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 25 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | D12K9K0E | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RESISTOR POWER ADJ 9K OHM 12W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 8053 pcs | Datový list | 210 Series |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | Solder Lug | Série | Dividohm®210 |
| Režim panel | 9 kOhms | Příkon (W) | 12W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, 3 Lead, Tubular |
| Ostatní jména | OHD12K9K0E OHD12K9K0E-ND |
Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Délka | 1.750" (44.45mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Průměr | 0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm) | Detailní popis | 9 kOhms 12W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm) 1.750" (44.45mm) Length |