domů > produkty > Potenciometry, proměnné odpory > Nastavitelný výkonový odpor > D25K1K0E
D25K1K0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit D25K1K0E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number D25K1K0E
Výrobce Ohmite
Popis RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 25W
(v amerických dolarech)
25 pcs
Product parameter
Part Number D25K1K0E Výrobce Ohmite
Popis RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 25W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7609 pcs Datový list 210 Series
Kategorie Potenciometry, proměnné odpory Tolerance ±10%
Ukončení Solder Lug Série Dividohm®210
Režim panel 1 kOhms Příkon (W) 25W
Obal Bulk Paket / krabice Radial, 3 Lead, Tubular
Ostatní jména OHD25K1K0E
OHD25K1K0E-ND
Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Délka 2.000" (50.80mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Průměr 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) Detailní popis 1 kOhms 25W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length