D25K5R6E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit D25K5R6E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | D25K5R6E |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RESISTOR POWER ADJ 5.6 OHM 25W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | D25K5R6E | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RESISTOR POWER ADJ 5.6 OHM 25W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4028 pcs | Datový list | 210 Series |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | Solder Lug | Série | Dividohm®210 |
| Režim panel | 5.6 Ohms | Příkon (W) | 25W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, 3 Lead, Tubular |
| Ostatní jména | Q9136422 | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Délka | 2.000" (50.80mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Průměr | 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) |
| Detailní popis | 5.6 Ohms 25W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length | Typ úpravy | Slide |