E300K1R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit E300K1R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | E300K1R0 |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RESISTOR POWER ADJ 1 OHM 300W |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | E300K1R0 | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RESISTOR POWER ADJ 1 OHM 300W | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 2085 pcs | Datový list | 280 Series |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | Solder Lug | Série | Corrib®280 |
| Režim panel | 1 Ohms | Příkon (W) | 300W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, 3 Lead, Tubular |
| Ostatní jména | OHE300K1R0 OHE300K1R0-ND |
Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Délka | 8.500" (215.90mm) | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Průměr | 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) | Detailní popis | 1 Ohms 300W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 8.500" (215.90mm) Length |