EBWA-NR0030FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EBWA-NR0030FE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EBWA-NR0030FE |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 0.003 OHM 1% 3W 4120 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | EBWA-NR0030FE | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.003 OHM 1% 3W 4120 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 63195 pcs | Datový list | EBW Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm) | Série | EBW |
| Režim panel | 3 mOhms | Příkon (W) | 3W |
| Obal | Strip | Paket / krabice | Nonstandard |
| Provozní teplota | -55°C ~ 170°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.017" (0.43mm) |
| Funkce | Current Sense, Moisture Resistant | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 3 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Element | Složení | Metal Element |