FCSL76R001JER
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FCSL76R001JER s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FCSL76R001JER |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 0.001 OHM 3W 3015 WIDE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | FCSL76R001JER | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.001 OHM 3W 3015 WIDE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 78986 pcs | Datový list | FCSL Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±150ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 7638 |
| Velikost / Rozměry | 0.150" L x 0.299" W (3.80mm x 7.60mm) | Série | FCSL |
| Režim panel | 1 mOhms | Příkon (W) | 3W |
| Obal | Original-Reel® | Paket / krabice | Wide 3015 (7638 Metric), 1530 |
| Ostatní jména | FCSL76R001JERDKR | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) | Funkce | Current Sense, Moisture Resistant |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 1 mOhms ±5% 3W Chip Resistor Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil |