HVC0603T1006FET
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HVC0603T1006FET s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HVC0603T1006FET |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES SMD 100M OHM 1% 1/10W 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | 1000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | HVC0603T1006FET | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 100M OHM 1% 1/10W 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 69425 pcs | Datový list | HVC Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm) | Série | HVC |
| Režim panel | 100 MOhms | Příkon (W) | 0.1W, 1/10W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Ostatní jména | HVC0603T1006FET-ND HVC0603T1006FETTR |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.022" (0.55mm) | Funkce | High Voltage |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 100 MOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage Thick Film |