L12J120E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit L12J120E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | L12J120E |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES CHAS MNT 120 OHM 5% 12W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 25 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | L12J120E | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES CHAS MNT 120 OHM 5% 12W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 19367 pcs | Datový list | 270 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±260ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm) |
| Série | 270 | Režim panel | 120 Ohms |
| Příkon (W) | 12W | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Tubular | Ostatní jména | OHL12J120E OHL12J120E-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 350°C | montážní Feature | Brackets (not included) |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Lead Style | Solder Lugs | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Retardant Coating, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 120 Ohms ±5% 12W Wirewound Chassis Mount Resistor |
| Složení | Wirewound | Coating, typ bydlení | Vitreous Enamel Coated |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
L12D1S001-AZZ00-000 - Výrobci:
Carling Technologies - Popis:
SWITCH ROCKER SPST-NO 20A 12V - Na skladě:
- Část#:
L12B - Výrobci:
Conxall / Switchcraft - Popis:
CONN JACK STEREO 6.35MM PNL MNT - Na skladě:
L12A - Výrobci:
Conxall / Switchcraft - Popis:
CONN JACK MONO 6.35MM PNL MNT - Na skladě: