L50J8K0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit L50J8K0E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | L50J8K0E |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES CHAS MNT 8K OHM 5% 50W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 25 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | L50J8K0E | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES CHAS MNT 8K OHM 5% 50W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 11071 pcs | Datový list | 270 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±260ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.563" Dia x 4.000" L (14.30mm x 101.60mm) |
| Série | 270 | Režim panel | 8 kOhms |
| Příkon (W) | 50W | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Tubular | Ostatní jména | OHL50J8K0E OHL50J8K0E-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 350°C | montážní Feature | Brackets (not included) |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Lead Style | Solder Lugs | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Retardant Coating, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 8 kOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor |