domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > LVK24R033DER
LVK24R033DER
LVK24R033DER
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LVK24R033DER s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LVK24R033DER
Výrobce Ohmite
Popis RES 0.033 OHM 0.5% 1W 2412
(v amerických dolarech)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Part Number LVK24R033DER Výrobce Ohmite
Popis RES 0.033 OHM 0.5% 1W 2412 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 99234 pcs Datový list LVK Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.5%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 2412
Velikost / Rozměry 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Série LVK
Režim panel 33 mOhms Příkon (W) 1W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2512 (6432 Metric)
Ostatní jména LVK24R033DERTR Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 4 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 33 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film