domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > MK1331FE-R52
MK1331FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MK1331FE-R52 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MK1331FE-R52
Výrobce Ohmite
Popis RES 1.33K OHM 1/4W 1% AXIAL
(v amerických dolarech)
50000 pcs
Product parameter
Part Number MK1331FE-R52 Výrobce Ohmite
Popis RES 1.33K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3584503 pcs Datový list Metal Devil Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm) Série Metal Devil® MK
Režim panel 1.33 kOhms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména MK1331FER52 Provozní teplota -
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 1.33 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film