MK1822FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MK1822FE-R52 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MK1822FE-R52 |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 18.2K OHM 1/4W 1% AXIAL |
Product parameter
| Part Number | MK1822FE-R52 | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 18.2K OHM 1/4W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2789317 pcs | Datový list | Metal Devil Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm) | Série | Metal Devil® MK |
| Režim panel | 18.2 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | MK1822FER52 | Provozní teplota | - |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | - |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 18.2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film |