domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > ML7500FE-R52
ML7500FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ML7500FE-R52 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ML7500FE-R52
Výrobce Ohmite
Popis RES 750 OHM 1/2W 1% AXIAL
(v amerických dolarech)
40000 pcs
Product parameter
Part Number ML7500FE-R52 Výrobce Ohmite
Popis RES 750 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4420909 pcs Datový list Metal Devil Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm) Série Metal Devil® ML
Režim panel 750 Ohms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména ML7500FER52 Provozní teplota -
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 750 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Složení Metal Film
Související produkty
  • Část#:B5J270
  • Výrobci:Ohmite
  • Popis:RES 270 OHM 5.25W 5% AXIAL