OL1545E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OL1545E-R52 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | OL1545E-R52 |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 150K OHM 1/2W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 40000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | OL1545E-R52 | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 150K OHM 1/2W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2924591 pcs | Datový list | Little Rebel Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | -700ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm) | Série | Little Rebel® OL |
| Režim panel | 150 kOhms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | OL1545ER52 | Provozní teplota | - |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | - |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 150 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film |