ON3015E-R58
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ON3015E-R58 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ON3015E-R58 |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 300 OHM 2W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ON3015E-R58 | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 300 OHM 2W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1616276 pcs | Datový list | Little Rebel Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | -450ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm) | Série | Little Rebel® ON |
| Režim panel | 300 Ohms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | ON3015ER58 | Provozní teplota | - |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | - |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 300 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film |