domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > ON7535E-R58
ON7535E-R58
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ON7535E-R58 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ON7535E-R58
Výrobce Ohmite
Popis RES 75K OHM 2W 5% AXIAL
(v amerických dolarech)
10000 pcs
Product parameter
Part Number ON7535E-R58 Výrobce Ohmite
Popis RES 75K OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1605676 pcs Datový list Little Rebel Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient -450ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm) Série Little Rebel® ON
Režim panel 75 kOhms Příkon (W) 2W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména ON7535ER58 Provozní teplota -
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 75 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film