RW1S0BAR100JT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RW1S0BAR100JT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RW1S0BAR100JT |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 0.1 OHM 5% 1W J LEAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RW1S0BAR100JT | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.1 OHM 5% 1W J LEAD | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4475 pcs | Datový list | Surface Mount Power |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±90ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | SMD J-Lead, Pedestal |
| Velikost / Rozměry | 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm) | Série | RW |
| Režim panel | 100 mOhms | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2512 J-Lead |
| Ostatní jména | RW1S0BAR100JTR RW1S0BAR100JTTR RW1S0BAR100JTTR-ND RW1S0J.100TR |
Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.141" (3.58mm) |
| Funkce | Current Sense | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 100 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound | Složení | Wirewound |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
RW1S0BAR075JET - Výrobci:
Ohmite - Popis:
RES 0.075 OHM 5% 1W J LEAD - Na skladě: