RW2S0DA150RJT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RW2S0DA150RJT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RW2S0DA150RJT |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES SMD 150 OHM 5% 2W J LEAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RW2S0DA150RJT | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 150 OHM 5% 2W J LEAD | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4899 pcs | Datový list | Surface Mount Power |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±20ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | SMD J-Lead, Pedestal |
| Velikost / Rozměry | 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm) | Série | RW |
| Režim panel | 150 Ohms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 4524 J-Lead |
| Ostatní jména | RW2S0DA150RJTR RW2S0DA150RJTTR RW2S0DA150RJTTR-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.231" (5.87mm) |
| Funkce | Current Sense | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 150 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound | Složení | Wirewound |