RW3R0DB150RJT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RW3R0DB150RJT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RW3R0DB150RJT |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES SMD 150 OHM 5% 3W J LEAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RW3R0DB150RJT | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 150 OHM 5% 3W J LEAD | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 28959 pcs | Datový list | Surface Mount Power |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±20ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | SMD J-Lead, Recessed |
| Velikost / Rozměry | 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm) | Série | RW |
| Režim panel | 150 Ohms | Příkon (W) | 3W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 6327 J-Lead |
| Ostatní jména | RW3R0DB150RJTR RW3R0DB150RJTTR RW3R0DB150RJTTR-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.231" (5.87mm) | Funkce | Current Sense |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 150 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound |