RW3R5EAR500J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RW3R5EAR500J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RW3R5EAR500J |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 0.5 OHM 5% 3.5W J LEAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RW3R5EAR500J | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.5 OHM 5% 3.5W J LEAD | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4104 pcs | Datový list | Surface Mount Power |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±90ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | SMD J-Lead, Recessed |
| Velikost / Rozměry | 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm) | Série | RW |
| Režim panel | 500 mOhms | Příkon (W) | 3.5W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 8127 J-Lead |
| Ostatní jména | RW3R5EAR500 RW3R5EAR500JBK RW3R5J.500BK |
Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.278" (7.06mm) |
| Funkce | Current Sense | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 500 mOhms ±5% 3.5W Chip Resistor 8127 J-Lead Current Sense Wirewound | Složení | Wirewound |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
RW3R5EAR500JET - Výrobci:
Ohmite - Popis:
RES 0.5 OHM 5% 3.5W J LEAD - Na skladě: