domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > SM102031006FE
SM102031006FE
SM102031006FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SM102031006FE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SM102031006FE
Výrobce Ohmite
Popis RES 100M OHM 1W 1% RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number SM102031006FE Výrobce Ohmite
Popis RES 100M OHM 1W 1% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 41896 pcs Datový list Slim-Mox Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient - Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm) Série Slim-Mox
Režim panel 100 MOhms Příkon (W) 1W