domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > TA203PA100RJ
TA203PA100RJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TA203PA100RJ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number TA203PA100RJ
Výrobce Ohmite
Popis RES 100 OHM 3W 5% RADIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 48452 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
100 pcs
Product parameter
Part Number TA203PA100RJ Výrobce Ohmite
Popis RES 100 OHM 3W 5% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 48452 pcs Datový list TA Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package Powerchip®
Velikost / Rozměry 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm) Série Power Chip® TA
Režim panel 100 Ohms Příkon (W) 3W
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména OHTA203PA100RJ
OHTA203PA100RJ-ND
Provozní teplota -55°C ~ 180°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výška - Sedící (Max) 0.620" (15.75mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film