TA810PW50R0J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TA810PW50R0J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TA810PW50R0J |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 50 OHM 10W 5% RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | TA810PW50R0J | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 50 OHM 10W 5% RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4946 pcs | Datový list | TA Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Powerchip® |
| Velikost / Rozměry | 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm) | Série | Power Chip® TA |
| Režim panel | 50 Ohms | Příkon (W) | 10W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | OHTA810PW50R0J OHTA810PW50R0J-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 180°C |
| Počet účastnických ukončení | 4 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.020" (25.91mm) |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 50 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film | Složení | Thick Film |