TAH20PR150JE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TAH20PR150JE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TAH20PR150JE |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 0.15 OHM 20W 5% TO220 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TAH20PR150JE | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.15 OHM 20W 5% TO220 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 17125 pcs | Datový list | TAH20 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | - | Dodavatel zařízení Package | TO-220 |
| Velikost / Rozměry | 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm) | Série | TAH |
| Režim panel | 150 mOhms | Příkon (W) | 20W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | TO-220-2 |
| Ostatní jména | OHTAH20PR150JE OHTAH20PR150JE-ND |
Provozní teplota | - |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.650" (16.52mm) | Funkce | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 150 mOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film |