TN15P500RFE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TN15P500RFE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TN15P500RFE |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 500 OHM 15W 1% TO220 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | TN15P500RFE | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 500 OHM 15W 1% TO220 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5437 pcs | Datový list | TK, TN Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | TO-220 |
| Velikost / Rozměry | 0.394" L x 0.181" W (10.00mm x 4.60mm) | Série | TN |
| Režim panel | 500 Ohms | Příkon (W) | 15W |
| Obal | Tube | Paket / krabice | TO-220-2 |
| Provozní teplota | - | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.701" (17.80mm) | Funkce | Current Sense |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 500 Ohms ±1% 15W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense Thin Film |