domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > TUW7J75RE
TUW7J75RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TUW7J75RE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number TUW7J75RE
Výrobce Ohmite
Popis RES 75 OHM 7W 5% AXIAL
(v amerických dolarech)
300 pcs
Product parameter
Part Number TUW7J75RE Výrobce Ohmite
Popis RES 75 OHM 7W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 127559 pcs Datový list TUM,TUW Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±350ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (10.00mm x 9.00mm x 35.00mm) Série TUW
Režim panel 75 Ohms Příkon (W) 7W
Obal Bulk Paket / krabice Axial
Ostatní jména OHTUW7J75RE
OHTUW7J75RE-ND
Provozní teplota -
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Safety
Poruchovost - Detailní popis 75 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound