TWM10J1K0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TWM10J1K0E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TWM10J1K0E |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 1K OHM 10W 5% RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 300 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TWM10J1K0E | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1K OHM 10W 5% RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 61748 pcs | Datový list | TWW, TWM Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±350ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Radial Lead |
| Velikost / Rozměry | 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) | Série | TWM |
| Režim panel | 1 kOhms | Příkon (W) | 10W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | OHTWM10J1K0E OHTWM10J1K0E-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 275°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 2.008" (51.00mm) | Funkce | Flame Proof, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 1 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film |