TWW5J1R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TWW5J1R5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TWW5J1R5 |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 1.5 OHM 5W 5% RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | TWW5J1R5 | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1.5 OHM 5W 5% RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4869 pcs | Datový list | TWW, TWM Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±400ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Radial Lead |
| Velikost / Rozměry | 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) | Série | TWW |
| Režim panel | 1.5 Ohms | Příkon (W) | 5W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 275°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 1.024" (26.00mm) | Funkce | Flame Proof, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 1.5 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound |