WFH90L50RJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WFH90L50RJ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WFH90L50RJ |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES CHAS MNT 50 OHM 5% 90W |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | WFH90L50RJ | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES CHAS MNT 50 OHM 5% 90W | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4555 pcs | Datový list | WFH Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | - | Velikost / Rozměry | 2.756" L x 2.008" W (70.00mm x 51.00mm) |
| Série | WFH | Režim panel | 50 Ohms |
| Příkon (W) | 90W | Obal | Bulk |