WNC470FET
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WNC470FET s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WNC470FET |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 470 OHM 2W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | WNC470FET | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 470 OHM 2W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 82724 pcs | Datový list | WH, WN Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±20ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm) | Série | WN |
| Režim panel | 470 Ohms | Příkon (W) | 2W |