MS4800A-30-0480-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MS4800A-30-0480-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MS4800A-30-0480-R |
|---|---|
| Výrobce | Omron Automation & Safety |
| Popis | RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MS4800A-30-0480-R | Výrobce | Omron Automation & Safety |
|---|---|---|---|
| Popis | RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 67 pcs | Datový list | MiniSafe 4800 Series Install and Operation Manual |
| Kategorie | Průmyslová regulace | Série | MS4800 |
| Ochranná výška | 480mm | Provozní teplota (Min) | Hand/Arm |
| Ostatní jména | MS4800A300480R | Provozní teplota | -10°C ~ 55°C |
| Provozní rozsah | 0.3m ~ 20.0m | Počet nosníků | 24 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Funkce | Blanking, Receiver Only | Detekční schopnost | 30mm |
| Beam Pitch | 20mm |