MS4800S-20-0920-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MS4800S-20-0920-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MS4800S-20-0920-R |
|---|---|
| Výrobce | Omron Automation & Safety |
| Popis | RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MS4800S-20-0920-R | Výrobce | Omron Automation & Safety |
|---|---|---|---|
| Popis | RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 36 pcs | Datový list | MiniSafe 4800 Series Install and Operation Manual |
| Kategorie | Průmyslová regulace | Napětí - Supply | 24VDC |
| Série | MS4800 | Ochranná výška | 920mm |
| Provozní teplota (Min) | Finger/Hand | Ostatní jména | MS4800S200920R |
| Provozní teplota | -10°C ~ 55°C | Provozní rozsah | 0.3m ~ 20.0m |
| Počet nosníků | 92 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ochrana proti vniknutí | IP65 - Dust Tight, Water Resistant | Funkce | Blanking, Receiver Only |
| Detekční schopnost | 20mm | Beam Pitch | 10mm |