MSF4800-20-0280-R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MSF4800-20-0280-R2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MSF4800-20-0280-R2 |
|---|---|
| Výrobce | Omron Automation & Safety |
| Popis | RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | MSF4800-20-0280-R2 | Výrobce | Omron Automation & Safety |
|---|---|---|---|
| Popis | RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 92 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Průmyslová regulace | Série | MSF4800 |
| Ochranná výška | 280mm | Provozní teplota (Min) | Finger/Hand |
| Ostatní jména | MSF4800200280R2 | Provozní teplota | -10°C ~ 55°C |
| Provozní rozsah | 0.3m ~ 20.0m | Počet nosníků | 28 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Funkce | Receiver Only | Detekční schopnost | 20mm |
| Beam Pitch | 10mm |