G3VM-401BY
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit G3VM-401BY s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | G3VM-401BY |
|---|---|
| Výrobce | Omron |
| Popis | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 200 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 400 pcs | 600 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | G3VM-401BY | Výrobce | Omron |
|---|---|---|---|
| Popis | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 56312 pcs | Datový list | G3VM-401BY, EYMOS FET Relays Technical Info |
| Kategorie | Relé | Napětí - Load | 0V ~ 400V |
| Napětí - Vstup | 1.15VDC | styl koncovky | PC Pin |
| Dodavatel zařízení Package | 6-DIP | Série | G3VM |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ výstupu | AC, DC | Ostatní jména | G3VM401 G3VM401BY G8PT6000R Z2093 |
| Rezistence při stavu (Max) | 35 Ohms | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | load Current | 120mA |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Detailní popis | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-DIP (0.300", 7.62mm) |