G3VM-601FR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit G3VM-601FR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | G3VM-601FR |
|---|---|
| Výrobce | Omron |
| Popis | SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-600V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 200 pcs | 400 pcs | 600 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | G3VM-601FR | Výrobce | Omron |
|---|---|---|---|
| Popis | SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-600V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Relé | Napětí - Load | 0V ~ 600V |
| Napětí - Vstup | 1.64VDC | styl koncovky | Gull Wing |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SMD | Série | G3VM |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Typ výstupu | AC, DC | Ostatní jména | G3VM601FR Z5833 |
| Rezistence při stavu (Max) | 2 Ohms | Typ montáže | Surface Mount |
| load Current | 600mA | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-SMD (0.300", 7.62mm) | Obvod | SPST-NO (1 Form A) |