OVQ12S30G7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OVQ12S30G7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | OVQ12S30G7 |
|---|---|
| Výrobce | Optek Technology / TT Electronics |
| Popis | LED LT STRIP FLEX 12V GREEN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | OVQ12S30G7 | Výrobce | Optek Technology / TT Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | LED LT STRIP FLEX 12V GREEN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 11152 pcs | Datový list | OVQ12S30x7 |
| Kategorie | Optoelektronika | Vlnová délka | 525nm |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | - | Úhel pohledu | 120° |
| Typ | LED Engine | Teplota - Test | - |
| Velikost / Rozměry | 5000.00mm L x 8.00mm W | Série | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Ostatní jména | 365-1502-2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Lumenů / Watt @ Current - Test | - | Povrch vyzařující světlo (LES) | - |
| Typ objektivu | Flat | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška | 2.29mm | Flux @ proud / teplota - test | - |
| Aktuální - Test | 133mA | Proud - Max | 133mA |