OA80AP-11-1WS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OA80AP-11-1WS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | OA80AP-11-1WS |
|---|---|
| Výrobce | Orion Fans |
| Popis | FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | OA80AP-11-1WS | Výrobce | Orion Fans |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 38.00mm |
| Hmotnost | - | Rozsah napětí | 103 ~ 126VAC |
| Napětí - Jmenovitá | 115VAC | Ukončení | 2 Wire Leads |
| statický tlak | 0.220 in H2O (54.8 Pa) | Velikost / Rozměry | Square - 80mm L x 80mm H |
| Série | OA80 | RPM | 3000 RPM |
| Příkon (W) | 9.00W | Ostatní jména | 1053-1477 OA80AP-11-1WSX OA80AP111WS |
| Provozní teplota | 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) | Hluk | 36.0 dB |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - Frame | Aluminum |
| Materiál - Čepel | Polybutylene Terephthalate (PBT) | Výrobní standardní doba výroby | 15 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 30000 Hrs @ 40°C | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| Typ ventilátoru | Tubeaxial | Jmenovitá hodnota proudu | 0.120A |