OD1225-12LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OD1225-12LB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | OD1225-12LB |
|---|---|
| Výrobce | Orion Fans |
| Popis | FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | OD1225-12LB | Výrobce | Orion Fans |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 25.00mm |
| Hmotnost | - | Rozsah napětí | - |
| Napětí - Jmenovitá | 12VDC | Ukončení | 2 Wire Leads |
| statický tlak | 0.100 in H2O (24.9 Pa) | Velikost / Rozměry | Square - 120mm L x 120mm H |
| Série | OD1225 | RPM | 1800 RPM |
| Příkon (W) | 3.00W | Ostatní jména | 1053-1127 OD1225-12LBX OD122512LB OD1225PT-12LB |
| Provozní teplota | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) | Hluk | 34.0 dB |
| Životnost @ Temp. | 65000 Hrs @ 45°C | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| Typ ventilátoru | Tubeaxial | Jmenovitá hodnota proudu | 0.240A |