OD1232-24HSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OD1232-24HSS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | OD1232-24HSS |
|---|---|
| Výrobce | Orion Fans |
| Popis | FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 520 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | OD1232-24HSS | Výrobce | Orion Fans |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 32.00mm |
| Hmotnost | - | Rozsah napětí | 12 ~ 27.8VDC |
| Napětí - Jmenovitá | 24VDC | Ukončení | 2 Wire Leads |
| statický tlak | 0.420 in H2O (104.6 Pa) | Velikost / Rozměry | Square - 120mm L x 120mm H |
| Série | OD1232 | RPM | 3750 RPM |
| Ostatní jména | OD1232-24HSSX OD123224HSS |
Provozní teplota | 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) |
| Hluk | 51.0 dB | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks | Životnost @ Temp. | 30000 Hrs @ 40°C |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - | Typ ventilátoru | Tubeaxial |
| Jmenovitá hodnota proudu | 0.450A | Typ ložiska | Sealed Sleeve |