OD1238-24LSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OD1238-24LSS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | OD1238-24LSS |
|---|---|
| Výrobce | Orion Fans |
| Popis | FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE |
Product parameter
| Part Number | OD1238-24LSS | Výrobce | Orion Fans |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 38.50mm |
| Hmotnost | - | Rozsah napětí | - |
| Napětí - Jmenovitá | 24VDC | Ukončení | 2 Wire Leads |
| statický tlak | 0.130 in H2O (32.4 Pa) | Velikost / Rozměry | Square - 120mm L x 120mm H |
| Série | OD1238 | RPM | 1950 RPM |
| Příkon (W) | 4.00W | Ostatní jména | OD1238-24LSSX OD123824LSS OD1238PT-24LSS |
| Provozní teplota | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) | Hluk | 33.0 dB |
| Životnost @ Temp. | 65000 Hrs @ 45°C | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| Typ ventilátoru | Tubeaxial | Jmenovitá hodnota proudu | 0.140A |