domů > produkty > Ventilátory, řízení tepla > DC ventilátory > OD1238-48HS
OD1238-48HS
OD1238-48HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OD1238-48HS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number OD1238-48HS
Výrobce Orion Fans
Popis FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
(v amerických dolarech)
520 pcs
Product parameter
Part Number OD1238-48HS Výrobce Orion Fans
Popis FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Ventilátory, řízení tepla Šířka 38.50mm
Hmotnost - Rozsah napětí 28 ~ 56VDC
Napětí - Jmenovitá 48VDC Ukončení 2 Wire Leads
statický tlak 0.280 in H2O (69.7 Pa) Velikost / Rozměry Square - 120mm L x 120mm H
Série OD1238 RPM 3000 RPM
Příkon (W) 4.80W Ostatní jména OD1238-48HSX
OD123848HS
OD1238PT-48HS
Provozní teplota 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Hluk 42.0 dB
Životnost @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Funkce -
Typ ventilátoru Tubeaxial Jmenovitá hodnota proudu 0.100A