domů > produkty > Ventilátory, řízení tepla > DC ventilátory > OD4010-12HHS
OD4010-12HHS
OD4010-12HHS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OD4010-12HHS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number OD4010-12HHS
Výrobce Orion Fans
Popis FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
(v amerických dolarech)
520 pcs
Product parameter
Part Number OD4010-12HHS Výrobce Orion Fans
Popis FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Ventilátory, řízení tepla Šířka 10.50mm
Hmotnost - Rozsah napětí 7 ~ 14VDC
Napětí - Jmenovitá 12VDC Ukončení 2 Wire Leads
statický tlak - Velikost / Rozměry Square - 40mm L x 40mm H
Série OD4010 RPM -
Ostatní jména OD4010-12HHSX
OD401012HHS
Provozní teplota -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Hluk - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C