OD4015-12LS01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OD4015-12LS01A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | OD4015-12LS01A |
|---|---|
| Výrobce | Orion Fans |
| Popis | FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE |
Product parameter
| Part Number | OD4015-12LS01A | Výrobce | Orion Fans |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 15.00mm |
| Hmotnost | - | Rozsah napětí | - |
| Napětí - Jmenovitá | 12VDC | Ukončení | 3 Wire Leads |
| statický tlak | - | Velikost / Rozměry | Square - 40mm L x 40mm H |