OD4020-12HS02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OD4020-12HS02A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | OD4020-12HS02A |
|---|---|
| Výrobce | Orion Fans |
| Popis | FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE |
Product parameter
| Part Number | OD4020-12HS02A | Výrobce | Orion Fans |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 20.00mm |
| Hmotnost | - | Rozsah napětí | 7 ~ 14VDC |
| Napětí - Jmenovitá | 12VDC | Ukončení | 3 Wire Leads |
| statický tlak | 0.300 in H2O (74.7 Pa) | Velikost / Rozměry | Square - 40mm L x 40mm H |
| Série | OD4020 | RPM | 7800 RPM |
| Ostatní jména | OD4020-12HS02AX OD4020-12HSO2A OD4020-12HSO2A-ND OD402012HS02A |
Provozní teplota | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| Hluk | 32.0 dB | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks | Životnost @ Temp. | 30000 Hrs @ 45°C |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Locked Rotor Sensor | Typ ventilátoru | Tubeaxial |
| Jmenovitá hodnota proudu | 0.100A | Typ ložiska | Sleeve |