OD5015-12HSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OD5015-12HSS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | OD5015-12HSS |
|---|---|
| Výrobce | Orion Fans |
| Popis | FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 520 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | OD5015-12HSS | Výrobce | Orion Fans |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 23036 pcs | Datový list | AC,DC Part Number GuideOrion Fan Catalog |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 15.00mm |
| Hmotnost | - | Rozsah napětí | - |
| Napětí - Jmenovitá | 12VDC | Ukončení | 2 Wire Leads |
| statický tlak | - | Velikost / Rozměry | Square - 50mm L x 50mm H |