domů > produkty > Ventilátory, řízení tepla > DC ventilátory > OD7015-12LLB5
OD7015-12LLB5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OD7015-12LLB5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number OD7015-12LLB5
Výrobce Orion Fans
Popis FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE
(v amerických dolarech)
520 pcs
Product parameter
Part Number OD7015-12LLB5 Výrobce Orion Fans
Popis FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 9201 pcs Datový list AC,DC Part Number GuideOrion Fan CatalogCircuit Diagrams
Kategorie Ventilátory, řízení tepla Šířka 15.00mm
Hmotnost - Rozsah napětí -
Napětí - Jmenovitá 12VDC Ukončení 3 Wire Leads
statický tlak - Velikost / Rozměry Square - 70mm L x 70mm H