domů > produkty > Ventilátory, řízení tepla > DC ventilátory > OD8025-12LSS
OD8025-12LSS
OD8025-12LSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OD8025-12LSS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number OD8025-12LSS
Výrobce Orion Fans
Popis FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
(v amerických dolarech)
520 pcs
Product parameter
Part Number OD8025-12LSS Výrobce Orion Fans
Popis FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Ventilátory, řízení tepla Šířka 25.00mm
Hmotnost - Rozsah napětí -
Napětí - Jmenovitá 12VDC Ukončení 2 Wire Leads
statický tlak 0.070 in H2O (17.4 Pa) Velikost / Rozměry Square - 80mm L x 80mm H
Série OD8025 RPM 2100 RPM
Příkon (W) 600mW Ostatní jména OD8025-12LSSX
OD802512LSS
Provozní teplota 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Hluk 23.0 dB
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiál - Čepel Polybutylene Terephthalate (PBT) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 50000 Hrs @ 45°C Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Funkce Auto Restart
Typ ventilátoru Tubeaxial Jmenovitá hodnota proudu 0.090A