OD8025-12MSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OD8025-12MSS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | OD8025-12MSS |
|---|---|
| Výrobce | Orion Fans |
| Popis | FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE |
Product parameter
| Part Number | OD8025-12MSS | Výrobce | Orion Fans |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 25.00mm |
| Hmotnost | - | Rozsah napětí | - |
| Napětí - Jmenovitá | 12VDC | Ukončení | 2 Wire Leads |
| statický tlak | 0.100 in H2O (24.9 Pa) | Velikost / Rozměry | Square - 80mm L x 80mm H |
| Série | OD8025 | RPM | 2500 RPM |
| Příkon (W) | 960mW | Ostatní jména | OD8025-12MSSX OD802512MSS |
| Provozní teplota | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) | Hluk | - |
| Materiál - Čepel | Polybutylene Terephthalate (PBT) | Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 50000 Hrs @ 45°C | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | Auto Restart |
| Typ ventilátoru | Tubeaxial | Jmenovitá hodnota proudu | 0.130A |