OD8025-48HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OD8025-48HS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | OD8025-48HS |
|---|---|
| Výrobce | Orion Fans |
| Popis | FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE |
Product parameter
| Part Number | OD8025-48HS | Výrobce | Orion Fans |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 25.00mm |
| Hmotnost | - | Rozsah napětí | 24 ~ 56VDC |
| Napětí - Jmenovitá | 48VDC | Ukončení | 2 Wire Leads |
| statický tlak | 0.230 in H2O (57.3 Pa) | Velikost / Rozměry | Square - 80mm L x 80mm H |
| Série | OD8025 | RPM | 3300 RPM |
| Příkon (W) | 3.80W | Ostatní jména | OD8025-48HSX OD802548HS |
| Provozní teplota | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) | Hluk | 33.0 dB |
| Materiál - Čepel | Polybutylene Terephthalate (PBT) | Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 30000 Hrs @ 45°C | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| Typ ventilátoru | Tubeaxial | Jmenovitá hodnota proudu | 0.080A |